Alojz Kotlár

Guláš z Kotla

Alojz Kotlár

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
kotlar
Biznis po stredoeurópsky :-)
 
dbrd
dbrd | 15.2.2017 10:29

"Trochu" si to skreslil tým, že spodná ponuka je akciová - 51% OFF.


nonamex
nonamex | 15.2.2017 11:05

ale to prve je znackove a to druhe z ciny, vies jak ;)


jano
jano | 15.2.2017 11:38

aj by to niekto kúpil z číny? či pre istotu radšej za tých 54,-....


radobox
radobox | 15.2.2017 15:21

No chlapci, keď to je také jednoduché, tak želám veľa šťastia a pustite sa do toho sami :) Lebo samozrejme nikto nevidí, že na SK treba platiť štátu DPH, že riešiť záručný servis s číňanom je nereálne, takže náklady na opravu resp. výmenu musí znášať predajca, atď, atď. Mal som cca pred 10rokmi predajňu s výpočtovou technikou a môžem povedať, že nikdy viac. Nízke marže, veľká konkurencia, musíte riešiť reklamačky...


muhaha
muhaha | 15.2.2017 16:12

reakcia priamo z obchodu, nie je to moje len som sa ich opytal ze preco predavaju za 2-naosbok:

Dobrý den,
protože nakupujeme zboží od námi prověřeného výrobce v 1.kvalitě a víme jaké procesory a od kterého výrobce se v nich používají, to samé platí i o SW, ale i ostatních komponentech. Pro naše zákazníky chceme jen tu nejvyšší kvalitu a tomu odpovídá i cena. Díky tomu Vám poskytujeme i 2 letou záruku a poradenství. To, co se prodává na čínských portálech nebo i na evropských, jsou většinou výrobky 2. a 3.kategorie, které Vám můžou, ale ve většině případů nevydrží a zkuste u nich něco vyreklamovat. To co se na první pohled jeví jako stejný výrobek není ani zdaleka to samé. Samozřejmě tu máme různé vzorky a divil byste se, jak rozdílně se hodinky po zapnutí chovají. To bychom si našim zákazníkům nedovolili nabídnout.
Samozřejmě je jen na Vás, kde si výrobek koupíte.


Ajfel
Ajfel | 15.2.2017 17:58

ja mám s čínskymi internetovými obchodmi veľmi dobré skúsenosti. asi by som si nový smartphone za 500€ nekúpil, ale čo sa týka drobností, tak bez problémov.
ak sú hodinky 4x lacnejšie ako na slovensku, v tom prípade neriešim reklamáciu, ale kupujem nové.
btw. s tou reklamáciou to nie je vždy vopred prehraný boj. často pošlú nové, len aby ste na ich obchod nenapísali negatívnu recenziu.


Beab

 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader